בניית אתרים

אנחנו נבנה עבורך אתר וורדפרס מעוצב ומותאם אישית לעסק שלך. אנחנו עוסקים בבניית אתרים המותאמים למנועי חיפוש ומדורגים במילות מפתח הרלוונטיות לעסק שלך. בסיום התהליך יהיה לך אתר מעוצב, מהיר, מותאם למובייל, טאבלט ודסקטופ ומקודם בגוגל.

איך זה עובד?

איפיון מדוייק לפי צורכי הלקוח

התהליך מתחיל מפגישת הכרות בינינו ותיאום ציפיות. בפגישה נאפיין את מבנה האתר, מבנה דף הבית, הצבעים המועדפים והקו העיצובי הרצוי. נדבר על המתחרים הבולטים ואיך להפוך את האתר לייחודי. בסיום הפגישה יתקבל מסמך איפיון מדוייק לאתר, נבין את מטרות האתר ואיך ליצור עיצוב שיתמוך במטרות שנבחרו.

עיצוב ופיתוח

אחרי האיפיון הראשוני נצא לדרך ונעצב עבורך את האתר מא' עד ת'. בשלב הראשון ניצור עיצוב לדף בית ובהתאם לפידבק שיתקבל נשפר את העיצוב עד שתתקבל גירסה שתהיו מרוצים ממנה. לאחר עיצוב עמוד הבית נעצב את הדפים הפנימיית ונעלה את התוכן המלא לאתר.

אחסון ותחזוקה שוטפת

לפני שמעלים את האתר לאוויר, ניתן לרכוש מאיתנו שירותי אחסון ותחזוקה. אנו נדאג שמערכת הניהול והתוספים באתר תמיד יישארו מעודכנים. במידה ונדרשים שינויים או יש לכם שאלות – אנחנו כאן בישבילכם כדי לתמוך ולעזור לאורך הדרך. אנו מבצעים גיבויים לאתר עד 30 יום אחורה. בנוסף, נערוך איתכם פגישת הדרכה שבה תלמדו לנהל את האתר שלכם עצמאית ולהעלות תוכן חדש בקלות.

איך אנחנו עושים את זה?

1

פגישת איפיון

פגישת האיפיון, זוהי ההזדמנות הראשונה שלנו להכיר אתכם. כאן נוצר החיבור הראשוני בין המעצב ללקוח. בפגישת האיפיון נתכנן את מבנה האתר בהתאם לצרכים והמטרות שלכם. נראה לכם דוגמאות של אתרים שבנינו, נדבר גם על צבעים והנראות הכללית של האתר.

2

איסוף חומרים

לאחר פגישת האיפיון, תקבלו מאיתנו סיכום מסודר עם כל התכנים שנרצה לקבל מכם כדי שנוכל להתחיל לעבוד על האתר. אנחנו עובדים עם כותבי תוכן מקצועיים, כך שאם תצטרכו עזרה בכתיבת תוכן, נוכל להפנות אתכם אליהם. 

3

עיצוב דף הבית

לאחר שביצענו איפיון מקיף של האתר וקיבלנו מכם את כל החומרים לדף הבית, אנחנו מתחילים לעבוד! דף הבית הוא הפנים של האתר שלכם, לכן חשוב לנו שהוא יעביר בצורה הטובה ביותר את הערכים שאתם רוצים לשדר.

4

הצגת עיצוב

הצגת עיצוב הוא המפגש הראשון שלכם עם פרי היצירה שלנו. אנו נציג לכם את דף הבית החדש ונסביר את כל השיקולים שעשינו בבחירת העיצוב. אם נצטרך שינויים והתאמות בעיצוב, נוכל לבצע זאת יחד איתכם בלייב עד לשביעות רצונכם.

5

בניית עמודים פנימיים

לאחר שבנינו את דף הבית ואתם שלמים עם הנראות החדשה, אפשר להתקדם לבניית העמודים הפנימיים והזנת תוכן. נרצה ליצור נראות אחידה לאתר, לכן העמודים הפנימיים ייבנו בהשארת העיצוב של דף הבית.

6

פינישים אחרונים

לאחר שבנינו את כל העמודים באתר והכל כבר נראה שלם, אנחנו נעבור עליו פעם אחרונה ונראה שהכל תקין, שאין שגיאות כתיב, שכל הטפסים מחוברים למייל שלכם ועוד. 

7

הדרכה על האתר

בהדרכה נלמד אתכם לעבוד עם מערכת ניהול תוכן של האתר. אנו עובדים עם עורך תוכן של אלמנטור פרו, המאפשר עריכת תוכן פשוטה וקלה גם לאנשים שאינם טכנולוגיים. לאחר ההדרכה, תהיה לכם שליטה מלאה על האתר ואפשרות לעדכן תכנים עצמאית ובקלות.

8

השקה חגיגית

יש! סוף סוף עולים לאויר! מחברים את האתר לדומיין שלכם ומפרסמים את האתר במדיות החברתיות ובמקומות הרלוונטיים כמו חתימת מייל ועוד. זהו שלב שבו הלקוחות והחברים שלכם נחשפים לראשונה  לאתר החדש.

9

שלבים הבאים

מזל טוב! יש לכם אתר חדש באויר! אבל מה עושים עכשיו? איך מביאים לקוחות לאתר? איך אנחנו מגיעים לעמוד הראשון בגוגל? כאן אנו מתחילים בשלב האופטימיזציה והקידום בהתאם לנתונים הסטטיסטיים והפידבקים שנקבל אחרי ההשקה.

לבניית אתר שמביא תוצאות

השאירו את פרטיכם, מבטיחים לחזור כמה שיותר מהר!​