קידום אורגני SEO

באתר שלך נבצע אופטימיזציה עבור מנועי חיפוש ונעלה אותו לראש תוצאות החיפוש. נמלא אותו בתוכן רלוונטי עבור המבקרים באתר, נשדרג את חווית המשתמש ונבצע התאמות לאלגוריתמים של מנועי החיפוש. בסופו של דבר – האתר יעבוד לבד וימשוך את הלקוחות אליך.

איך זה עובד?

אופטימיזציה למנועי חיפוש

נבצע אופטימיזציה עבור מנועי החיפוש, ננתח את האתר, את קהל היעד, נשדרג את הקוד ואת מבנה האתר ונכתוב תוכן מעניין בהתאם למילות המפתח שנבחר. לאחר השלמת תהליך האופטימיזציה למנועי החיפוש, האלגוריתם של גוגל יתפוס את האתר שלך כאידיאלי למשתמשי הקצה וכתוצאה מכך יעלה אותו לראש רשימת התוצאות בעמוד הראשון!

האתר הגיע לטופ

זכית בזרימת מבקרים חדשים. מבנה האתר ותכנים – שופרו, ידידותיים למשתמש ומושכים את העין. הדרך לכפתור ההזמנות קלה ומפתה. כתוצאה מכך תראה עליה חדה בהמרות באתר. יותר מבקרים – יותר קונים.

איך אנחנו עושים את זה?

1

ניתוח מקיף לאתר

החלק הטכני, חווית המשתמש, זיהוי על ידי מנועי החיפוש, נוכחות הקישורים שלך באתרים אחרים. נמצא את כל השגיאות והחסרונות ונציג את תוצאות הניתוח לעיונך.

2

מחקר מילות מפתח

אנו מנתחים את מילות החיפוש של קהל היעד מול תכני האתר שלך. על סמך זה נבנה פרופיל מילות מפתח עבור האתר. מעכשיו, תכני האתר יכללו את כל המילים המרבות להופיע בשאילתות משתמשי הקצה – הלקוחות שלכם בעתיד הקרוב.

3

מפתחים אסטרטגיית קידום

אנו לומדים את העסק שלך, את היעדים, המטרות והמתחרים שלו. כך אנו יודעים באלו ביטויים להתמקד ולהשקיע בראש ובראשונה ומה משני בחשיבות.

4

כתיבה ופרסום תוכן SEO

המומחה שלנו לקידום אתרים יקבע אלו תכנים צריכים להופיע באתר, מהי הכמות הרצויה, כמה מילות מפתח יהיו בטקסט. הקופירייטר יקבל את הנחיות המומחה לקידום האתרים וייצר תכנים איכותיים. אנו נפרסם רק תכנים באיכות גבוהה ולא תכני ספאם עם קבוצת מילות מפתח. התכנים שאנו נפרסם יתפסו כיעילים על ידי הגולש, יעניינו אותו ויעודדו אותו לביצוע רכישה באתר.

5

הוספת קישורים חיצוניים

נוסיף לאתר שלך פרופיל קישורים חיצוניים ומוניטין – ככל שיש יותר אזכורים אודות האתר שלך ברחבי הרשת – כך הוא ידורג טוב יותר אצל הרובוטים של מנועי החיפוש והוא יטפס לראש תוצאות החיפוש. אנו נוסיף קישורים באתרים אחרים והאלגוריתם של גוגל יתן לו העדפה.

6

ביצוע אופטימיזציה

מיקומך בתוצאות החיפוש לא תלויה רק במילות המפתח. האלגוריתמים של גוגל מתייחסים בראש ובראשונה לחווית משתמש טובה עבור הגולשים. אנו נתאים את האתר שלך לדרישות מנועי החיפוש, נשפר את מהירות הטעינה שלו, נקפיד על כותרות, ננקה את הקוד ונתקן שגיאות. כעת הוא מושלם מנקודת מבטו של האלגוריתם של גוגל. חווית המשתמש הפכה לנוחה ולידידותית לגולש – האתר עולה במהירות וללא שגיאת 404.

7

דיווח

בסוף החודש נעביר לעיונך את דוח תוצאות ה- SEO בו תראה את המיקומים, איכות התנועה, כמות המבקרים באתר לפי מילות מפתח, המרות – הכל שקוף וברור. רוצה לעקוב אחרי הכניסות לאתר באופן אישי וישיר? אנו נטמיע באתר כלי ניתוח אנליטי של גוגל על מנת שתוכל לעשות זאת בנוחות ובקלות.

מוכנים לקחת את העסק שלכם למקום הראשון בגוגל?

השאירו את פרטיכם, מבטיחים לחזור כמה שיותר מהר!​