אבחון וניתוח האתר

ההחלטה האם לעזוב או להישאר באתר מתקבלת על ידי הגולש תוך פחות מעשר שניות. בניתוח האתר שלך ("בדיקת שמישות") אנו נאתר את הגורמים האחראים לעזיבת האתר על ידי הגולשים והטיפול במקור הבעיה.

להלן הסיבות העיקריות לביצוע בדיקות שמישות:

היעדר מכירות או מכירות ברמה לא מספקת

לקוחות פוטנציאלים אשר מגיעים לאתר, אך אינם מבצעים רכישות

שיפור המרות

רצון בהמרות רבות יותר ללא שינויים מהותיים באתר

היכרות מעמיקה עם האתר

רוצה לדעת מדוע האתר אינו מניב רווחים מספקים? נחקור הכל עד "הכפתור האחרון" ונגלה כיצד ניתן להעלות את כמות ההזמנות.

איך זה עובד?

1

אנחנו ננתח את האתר שלך

הוא ייבדק על ידי מעצבי חווית משתמש, מעצבי אתרים ומקדמי אתרים. נבדוק את התכנים, את חווית המשתמש בזמן הגלישה ואת רמת האופטימיזציה למנועי החיפוש.

2

נמצא את נקודות התורפה של האתר

נגלה את הסיבה לעזיבת הגולשים או לחוסר המרות וכך נדע מה לתקן.

3

ניתן לך המלצות לשיפור ביצועי האתר

תקבל דו"ח מפורט הכולל המלצות לשיפור והשינויים הנדרשים.

ניתוח פעילות מתחרים

נחקור את תחום הפעילות של העסק ואת המתחרים שלך. קרוב לוודאי שאתה לא יודע מספיק על המתחרים שלך ולעיתים דווקא שם חבויה ההצלחה שלך. אנחנו נלמד את פעילות השיווק שלהם, נבדוק כיצד הם מציגים ומקדמים את עצמם, מהו נתח החשיפה שלהם בשוק וגם נמצא את נקודות התורפה שלהם בקידום האתר ונאתר נישות פנויות ברחבי האינטרנט.

כיצד מתבצע ניתוח מתחרים?

אנחנו ניקח את כל המידע שאנו צריכים מהמתחרים שלך – מהחזקים והמובילים בתחומך, מהממוצעים בנישה שלך ומהיזמים החדשים הנכנסים עם רעיונות חדשים שאולי לא חשבת עליהם.

ניתוח מקורות התנועה

מקורות תנועה יכולים להיות: רשתות חברתיות, פרסום ממומן, תנועה מקידום אורגני (SEO), המלצות בפורומים או פרסום מסרים שיווקיים באינסטגרם.

ניתוח מאפייני והרגלי המבקרים

בודקים את נפח החשיפה היומי, החודשי והשנתי – תוך התייחסות לעליות וירידות תקופתיות ועונתיות.

ניתוח תוכן פרסומי

נציג לך את שאילתות המתחרים שלך, כולל העלויות. נאתר היכן ניתן לחסוך כסף ועל איזה ערוצי פרסום כדאי לשים דגש.

פיתוח אסטרטגיה

נדריך אותך בכל הנוגע לפרסום באינטרנט – נפתח אסטרטגיה דיגיטלית ברורה עבור המותג שלך, נציג לך את המקומות והדרך למצוא את קהל היעד שלך, כיצד למשוך אותו ולהפוך אותו מגולש ללקוח קבוע ונאמן, בלי לבזבז על זה תקציב נוסף.

לאחר ביצוע ניתוח מעמיק, אנו מפתחים אסטרטגיה דיגיטלית ייחודית המותאמת למותג שלך. תקבל מאיתנו תכנית ביצועים רב שלבית ברורה ומובנת ותוכל להתחיל ליהנות מתנועה איכותית עם אחוזי כניסות והמרות גבוהים במיוחד.

איך זה עובד?

1

ניתוח המותג והמוצר

שיווק המותג באופליין ובאונליין (באינטרנט) הם שני דברים שונים לחלוטין. אנו נתרגם את המותג שלך לשפה דיגיטלית, נאתר את הצדדים החזקים והייחודיים, נבליט אותם ובכך נדגיש את היתרונות עבור הקונה הפוטנציאלי.

2

ניתוח קהל יעד

ננתח את הרגלי הגלישה של הלקוחות הפוטנציאליים שלך. נבדוק באילו רשתות חברתיות הם פעילים, באילו אתרים הם מבקרים. נחדד את קהל היעד שלך לפי מיקום גאוגרפי, גיל, מין, עיסוק, תחומי עניין ועוד.

3

פיתוח מיצוב דיגיטלי

לאחר שנעבד את המידע שאספנו, נבנה את דימוי המותג באינטרנט. נעשה זאת תוך כדי שילוב הצדדים החזקים של המותג, הצרכים והציפיות של קהל היעד לבין הצדדים החלשים ונקודות התורפה של המתחרים בתחום ובנישה שלך. לאחר כל זה, תוכל למשוך את הלקוח בשל הייחודיות הבולטת והנראית לעין ביחס למותגים האחרים ברחבי האינטרנט.

4

קידום האתר

קידום האתר תוך שימוש בשיטות ובכלים הטובים ביותר המצויים היום בשוק – משיכת לקוחות מהרשתות החברתיות ושימת דגש על קידום אתרים אורגני, או פרסום בקמפיינים ממומנים? אנו נמצא את הפתרון המיטבי לקידום האתר והמותג שלך וניישם אותו.

5

בניית תחזית וקביעת מדדי ביצוע מרכזיים

נמחיש ונציג את יעילותה של האסטרטגיה הדיגיטלית. בעזרת כלי ניתוח אנליטי נחשב עבורך את אחוזי החשיפה וכמות המבקרים באתר, תקציבי פרסום משוערים ושיעור ההמרות הצפוי. כל זה תוך התייחסות והצגת הערכים המקסימליים והמינימליים האפשריים.

6

הצגת אסטרטגיה דיגיטלית

עכשיו יש לך תכנית פעולה, צעד אחר צעד לקידומו המוצלח של המותג שלך!

הטמעתן והגדרתן של מערכות ניתוח אנליטיות

לאחר הטמעתן של מערכות ניתוח אנליטיות, תוכל לקבל תשובות לכל השאלות, לבנות אסטרטגיית מכירות ברורה, לחסוך בתקציב ולחזק את הערוצים הרווחיים ביותר המזרימים את מרבית הלקוחות שלך.

כסף

האם להשקיע בבאנרים ברשתות החברתיות או באופטימיזציה למנועי חיפוש?

כמה

מהי כמות הכניסות לאתר כתוצאה מפרסום באינסטגרם, למשל?

עלות כניסה

אילו דפים/מוצרים זכו בכמות קליקים מירבית?

מדובר בתהליך פשוט מאוד ולא יקר כלל. לבזבז כסף על ערוצי פרסום לא יעילים – זה יקר!

לקבלת דוח המלצות מפורט לשיפור המרות האתר

השאירו את פרטיכם, מבטיחים לחזור כמה שיותר מהר!​