מי אנחנו

TJ Media הוא משרד פרסום דיגיטלי המספק פתרונות שיווק, קידום ובניית אתרים למגוון רחב של עסקים בארץ ובעולם.

עם ניסיון רב שנים בשיווק באינטרנט, לצד שימוש והטמעה של השיטות והטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום, TJ Media מאפשרת ללקוחותיה ליהנות מביצועים מקסימליים בעולם הדיגיטל, הבאת תנועה איכותית והחזר עצום על ההשקעה בפרסום במנועי החיפוש.

אנחנו מאמינים שכל עסק נולד מתוך מטרה ושליחות אשר מניעה אותו קדימה בעוצמה ונחישות. התפקיד שלנו הוא לתת לכם מעטפת מקצועית מלאה ולחשוף את העסק שלכם לקהל הרלוונטי ביותר עבורכם ובכך לעזור לכם לממש את החזון שלשמו העסק הוקם.

כדי לעזור לכם לממש את החזון העסקי, בנינו סביבנו צוות מנצח שמורכב מאנשי שיווק, מנהלי קמפיינים, מעצבים גרפיים ומתכנתים מעולים, אשר יעזרו לכם לגבש את הזהות הדיגיטלית שלכם ולהביא את העסק שלכם לקהל המדויק לכם.

0 +
שנות ניסיון בעולם השיווק הדיגיטלי
0 +
לקוחות מרוצים
0 +
קמפיינים מוצלחים שהביאו תוצאות

השירותים שלנו

אבחון וניתוח

אנו נסקור את האתר והתכנים שלך, נאתר את נקודות החולשה, נדייק את המסרים וננתח את פעילות המתחרים שלך, כך שתמיד תדע מה לשפר.

פרסום ממומן בגוגל

פרסום העסק שלך לפי מילות המפתח הרלוונטיות יאתר את קהל היעד שלך בכל מקום ויהפוך אותם ללקוחות פוטנציאליים. אנו נשתמש בקמפיינים המדויקים ביותר עבורך ונגיע ללקוחות שלך, לא משנה איפה הם נמצאים – באוטובוס, ברחוב, בבית או במשרד. בזמן ארוחת הבוקר או כשהם במסיבה – המוצר או השירות שלך יגיעו אליהם.

פרסום ממומן בפייסבוק

ננהל עבורך קמפיין פרסומי שירוץ ברשתות החברתיות. אנו נבנה את המודעות כך שיהיו בולטות לעיני הלקוחות שלך. נבנה קהלים ונפיק את המקסימום מהתקציב שלך, כל זאת בזכות הכלים המתקדמים ביותר בתחום ובזכות המומחיות שלנו.

SEO

נקדם את האתר שלך במנוע החיפוש של גוגל בצורה אורגנית על ידי אופטימיזציה של האתר, הכנסת תוכן ערכי ואיכותי, שיפור חווית המשתמש והתאמתו לדרישות האלגוריתם של גוגל. כל אלו יגרמו לאתר שלך להופיע במקומות הראשונים בתוצאות החיפוש וימשוך את הלקוחות שלך לבד, ללא כל מאמץ נוסף מצידך.

בניית אתרים

לאחר היכרות מעמיקה עם העסק והמסרים שלך, אנו נבנה לך אתר מדויק ואטרקטיבי עם חשיבה קדימה לעבר קידום אורגני במנועי החיפוש. בהזמנת אתר אצלנו, תקבלו לא רק מעצב אתרים, אלא צוות מקצועי המורכב מאסטרטגים, מתכנתים ואנשי מקצוע נוספים אשר ילוו אותך יד ביד החל מהשלבים הראשונים ולאורך כל הדרך.